O marce


Bo każdy zasługuje na chwilę przytulności...”

Zapraszam Was do miejsca, które dzięki Wam codziennie staje się bajką! Waszą i moją... Pozwólcie ponieść się magii i dziecięcej radości! Przenieście się w cudowną krainę kolorów i przytulności, tworzoną z wielką pasją i prosto z serca!


Misja marki

   Manufaktura „u Babeczki” powstała w 2014 r. z narastającej potrzeby otaczania się pięknymi rzeczami zrobionymi własnymi rękami lub przez polskich rękodzielników. Bliska jest mi idea wspierania pracy rąk wytwarzanej w Polsce, niedaleko miejsca zamieszkania, gdzie twórcę można spotkać osobiście i poczuć magię rzeczy stworzonych specjalnie dla Ciebie. Rękodzieło było obecne w moim życiu zawsze! Papier, klej, nożyczki, kredki to byli moi najwięksi sprzymierzeńcy w walce z dziecięcą nudą. Mimo prób zajęcia się czymś technicznym – uczelnia techniczna i tytuł magistra inżyniera, moje drogi ponownie skrzyżowały się z pracą rąk własnych, kiedy to odkryłam, że szycie to jest właśnie mój sposób na życie! I tak oto jestem tutaj, całkowicie do Waszej dyspozycji, gdzie razem zaprojektujemy wszystko o czym marzycie - poduszki, narzuty, koce, zasłony, pościel, dekoracje, aby stworzyć Wasz przytulny dom!

Wyjątkowy produkt

    Każdy produkt to osobna bajka, osobna historia. Każdy produkt ma duszę i może zostać spersonalizowany według Waszych pomysłów i życzeń! Projektuję, szyję i tworzę specjalnie dla Was, aby Wasz świat stał się bajeczny! Tu nie ma miejsca na nudę, a każdy z Was może być wyjątkowy!, ponieważ produkty powstają w limitowanych seriach, po kilka sztuk.

Estetyka i jakość

 Bardzo ciężko pracuję, aby wszystkie rzeczy powstające w Manufakturze cechowały się wysoką estetyką - znakomitym wyglądem i funkcjonalnością, a wszystko po to, by Was cieszyć i zachwycać! Ogromnie ważną sprawą jest dla mnie także jakość używanych w Manufakturze materiałów oraz uszytych produktów. Nieustannie poszukuję nowych tkanin i nowych rozwiązań, aby Wasze wnętrza były tak przytulne, że będziecie wracać do nich z przyjemnością.

Plany na przyszłość

  Mam nadzieję, że za kilka lat, a może i szybciej zaproszę Was do mojej klimatycznej Manufaktury, do miejsca z duszą i dużą witryną, przy reprezentacyjnej ulicy mojego ukochanego Wrocławia, gdzie razem, przy wspólnym stole zaprojektujemy Wasze przytulne wnętrza! To będzie nasze miejsce, które powstanie przy Waszym wsparciu i Waszej pomocy.

Manufaktura, czyli kto?

     Manufaktura „u Babeczki” to maleńka firma z duszą. Za projekty, pomysły i szycie odpowiadam ja, czyli Babeczka. W Manufakturze są też serca moich dwóch córek. Starsza (8 lat) jest „prezesem” - doradza, podpowiada i bardzo wnikliwie ocenia każdy produkt. Młodsza (4 lata) to „dyrektor artystyczny”; jest niekończącym się źródłem inspiracji! 

Macie ochotę na więcej?


   Zapraszam Was serdecznie do kontaktu i zachęcam do współpracy, gdy tylko zamarzysz o przytulnej sypialni, uroczym pokoju dziecięcym lub niesamowitym salonie! Znajdziesz mnie tutaj:
- INSTAGRAM: .#u_babeczki

Pozdrawiam serdecznie,Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny! Będzie mi miło, jeśli zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

Instagram

Copyright © u Babeczki