grudnia 06, 2020

Prezentownik 2020 - CZĘŚĆ 4. "NIEMATERIALNE PREZENTY"

Czy już wiecie, czym obdarujecie swoich bliskich na zbliżające się Boże Narodzenie? 


A może szukacie prezentów niematerialnych? Innych niż wszystkie? 
A może Wasi bliscy mają już wszystko i kolejne przedmioty wcale ich nie uszczęśliwią?W takim razie ostatnia, 4. część PREZENTOWNIKA 2020 może Wam podpowiedzieć w tej prezentowej sprawie. Zobaczcie sami, co nietypowego, ale pięknego i praktycznego możecie podarować mamie, siostrze, przyjaciółce.


Dwie kobiety o złotych sercach i wielkich pasjach! Kobiety, które pięknie prowadzą swoje biznesy - nie raz i nie dwa pomagając innym. To właśnie one czynią piękne niematerialne produkty.1. ANETA WIERZBICKA - projektowanie wnętrz

Aneta Wierzbicka - projektantka wnętrz o niezwykłym zmyśle do tworzenia funkcjonalnych mieszkań i domów. Pomoże Wam stworzyć dobry pomysł i plan działań, niekoniecznie z generalnym remontem. Lifting mieszkania, homestaging, pakiet konsultacji VIP czy projekt 3D premium będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które marzą o zmianach w swoich czterech ścianach. Świetny prezent dla osób, które chcą pokochać swój dom!

* wszystkie prezentowane ceny są cenami brutto i nie zawierają rabatów! Rabat dotyczy wyłącznie oferty Lifting Twojego mieszkania i trwa do 31.12.2020 r.2. PATRYCJA KONIECZNA - FOTOGRAFIA


Patrycja - niesamowicie wrażliwa i utalentowana kobieta! Kocha fotografię i to widać na każdym jej zdjęciu! Dlatego voucher na sesję fotograficzną to świetny pomysł na prezent, by podarować swoim najbliższym wspomnienia! Zatrzymać w kadrze, w albumie rodzinnym, bo i pamięć z czasem bywa zawodna. W 2021 roku będzie na pewno wiele chwil wartych uwiecznienia!

Jestem bardzo ciekawa, które propozycje przypadły Wam do gustu! Napiszcie w komentarzach, czy któreś propozycje uszczęśliwią Waszych bliskich!


A jeśli jeszcze nie wybraliście świątecznych podarunków to zajrzyjcie koniecznie do wcześniejszych części PREZENTOWNIKA 2020:

Cudnych poszukiwań!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny! Będzie mi miło, jeśli zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

Instagram

Copyright © u Babeczki