lutego 22, 2019

Po godzinach...

Nie ukrywam, że nie potrafię siedzieć z założonymi rękami, nawet gdy mam chwilę wolnego! Rękodzieło jest tak niesamowite, tak ciekawe, ma tyle do zaoferowania i tyle do zrobienia, że jak tylko nadarza się okazja, to z wielką radością przystępuję do działania!
Chciałabym uporządkować wszystko co do Was trafia, dlatego wymyśliłam cykl "Po godzinach", gdzie w każdy piątek  będę Wam pokazywać, co robię, gdy nie szyję.

Cykl "Po godzinach", czyli co robi Babeczka, gdy nie szyje?


Dokładnie tak było z pomysłem na ramkę z aniołkiem i modlitwą dla małego Karolka. Dostałam zapytanie o taki produkt - że aniołek, że ramka, że modlitwa. Reszta to już mój pomysł! I za to kocham rękodzieło! Daje nieograniczone możliwości tworzenia i sprawdzania się wciąż w nowych dziedzinach.
Ramka jako prezent z okazji chrztu ma wymiary 50x50 cm. Zawiera plakat z tekstem modlitwy, ozdobiony delikatnie gwiazdkami i kropeczkami. Klocki wykonane zostały z drewna, a każdy element posiada dekoracyjną literkę - razem tworząc imię chłopca. Aniołka uszyłam w całości ręcznie z filcu, aureola zrobiona jest z drucika. Uniwersalny kolor ramki - biały, daje możliwość dopasowania jej do każdego wnętrza. Możliwość personalizacji takiej dekoracji, czyni ją wyjątkową pamiątką dla każdego małego człowieka!
Jak Wam się podoba taka ramka, taki prezent? Macie inne pomysły na "aranżację" ramki? Jestem bardzo ciekawa Wasza pomysłów!Personalizowana ramka jako prezent z okazji chrztu.

Personalizowana ramka z dekoracyjnymi klockami z imieniem.

Modlitwa w ramce jako prezent na Chrzest św.

Ramka z modlitwą i filcowym aniołkiem, szytym ręcznie.

Pozdrawiam gorąco i piątkowo! :) 
Babeczka

1 komentarz:

  1. Piękna - taka delikatna, nieprzesadzona :) też kocham rękodzieło za to, że daje nieograniczone możliwości. Tak naprawdę osoba, która coś tam potrafi stworzyć sama, ma także większą wyobraźnię i jest w stanie wyczarować inne rzeczy, w nowych "technikach" :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny! Będzie mi miło, jeśli zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

Instagram

Copyright © u Babeczki